Letnie spotkania badawcze

Studentów I-ego i II-ego stopnia kierunku matematyka lub matematyka komputerowa zapraszamy na Letnie spotkania badawcze

Termin spotkań: 3 lipca – 15 sierpnia

Miejsce: Wydział Matematyki i Informatyki UJ i online

Zgłoszenia: 25 maja – 9 czerwca

Cel: Adam Kanigowski i Dominik Kwietniak, wspólnie z zespołem układów dynamicznych WMII UJ ogłaszają nabór na letnie spotkania badawcze dla studentów I-ego i II-ego stopnia kierunku matematyka lub matematyka komputerowa. Celem spotkań jest bliższe zapoznanie się z problemami badawczymi teorii układów dynamicznych i teorii ergodycznej. W drugiej części spotkań zainteresowani uczestnicy będą pracowali nad konkretnym projektem badawczym pod opieką badaczy z grupy układów dynamicznych.

Forma: Regularne spotkania, początkowo w budynku WMII, a potem na Wydziale lub online (zoom). W wyjątkowych przypadkach postaramy się umożliwić uczestnictwo tylko online.

Dodatkowe informacje: W przypadku udanej współpracy istnieje możliwość kontynuacji wspólnych badań i dołączenia do zespołu realizującego projekt flagowy na Wydziale, w tym m. in. z możliwością otrzymania wynagrodzenia oraz finansowania udziału w konferencjach.

Zgłoszenia: CV wraz z krótkim opisem dotychczasowych zainteresowań (1 strona) prosimy wysyłać na adres:
adam.kanigowski@uj.edu.pl

Pytania proszę kierować na adres:
adam.kanigowski@uj.edu.pl  lub dominik.kwietniaki@uj.edu.pl

Konkurs na stanowisko asystenta w projekcie flagowym

Konkurs na stanowisko asystenta badawczego w projekcie flagowym "Central European Mathematical Research LAB” na Wydziale Matematyki i Informatyki.

Szukamy osoby, która:

- posiada co najmniej tytuł zawodowy magistra, magistra inżyniera lub równorzędny;

- wykazuje predyspozycje do pracy badawczej.

Dodatkowo, kandydat powinien posiadać doświadczenie w układach dynamicznych i teorii ergodycznej (układach gładkich, topologicznych lub symbolicznych).

Termin składania dokumentów: 20 marca 2023.

Szczegółowe informacje, w tym wymagane dokumenty dostępne są na stronie BIP

Ogłoszenie konkursowe